Програма Kids Travel Camp в Карпатах

Оскільки, дитячий англомовний табір має назву «Kids Travel Camp», одною із складових розважальної програми дітей на відпочинку є саме подорожі. Короткотермінові походи в гори і екскурсії на цілий день будуть корисними для здоров’я та цікавими для спілкування і знайомства дітей з унікальними пам’ятками природи та історіїї України.

Travel program

програма подорожей

Скелі Довбуша або Бубниські скелі — могутні кам’яні брили, які є природною пам’яткою, яку наші предки вміло тривалий час використовували під фортецю.
Назву свою скелі отримали від цікавої історії про Олексу Довбуша — легендарної постаті усієї Гуцульщини.
В скелях видовбані три печери, є рештки мурованого склепіння, є сліди колодязя, валу та рову. Відомо, що ці печери раніше використовувались як скельний монастир, а пізніше мали оборонно-фортечне значення.
Екскурсія триває цілий день. Діти почують легенди та історичні факти, пов’язані з скелями Довбуша.

Фортеця Тустань.
Наскельна дерев’яна фортеця Тустань знаходиться поблизу села Урич (Сколівський район, Львівська обл.), та розташована на скелях-пісковиках, висотою 85 метрів.
Мандрівники можуть побачити рештки муру, коридори, сходи, печери, склепіння і криниці. Історикам та археологам відомо надто мало про дерев’яну архітектуру домонгольської доби — а фортеця Тустань від початку була побудована саме з дерева. Звісно, її разів 5 перебудовували… Але про початковий вигляд досвідченим археологам оповідають залишки у камені пазів та врубів. Дерев’яна споруда вбудовувалась у скелю, тому фахівцям вдалось зробити графічну реконструкцію старовинних мурів.

Водоспад Шипіт.

Неймовірна краса, від сили й потужності струменів води аж серце завмирає – саме так можна сказати про чарівний водоспад у Карпатах. Це водоспад Шипіт! Саме він став чарівним осердям для гірського масиву Полонина Боржава біля підніжжя гори Гемби. Природа тут казкова в усі пори року – і восени, й на весні, і навіть сніжною зимою – здається, що потрапляєш у царство Снігової Королеви!

Залишилися питання? Отримайте докладну інформацію.