Квест «SMART ROUTE»

Home / Щоденник / Квест «SMART ROUTE»

Smart route — квест

активно-інтелектуальна гра вихідного дня для школярів
Ну що ж, знову ми не дали нашим друзякам відпочивати пасивно на вихідних в компанії з улюбленими гаджетами. Ми вирішили витягнути дружню компанію провести корисно час в нашому чудовому парку «Олександрія».
Чудова тепла погода, Щасливі батьки, які з радістю віддали нам своїх дітей. Час перед невідомими завданнями пролетів непотно за розвагами наших best friends. Нові обличчя дітей.
Нас дуже радує, що з кожним разом до нас приєднуються нові діти. Але, необхідно зазначити: «бувалі» чітко орієнтуються і хутко організовуються на виконання завдань!

Станції квесту з неочікуваними завданнями англійською мовою були для дітей цікавими і вимагали швидких рішень.

Квест «Smart route» — це не тільки перевірка знань школярів з англійської мови, діти навчалися розуміти один з одного тільки поглядами, без слів, разом вирішувати складні завдання квесту та швидко організовуватися на фото-завдання. Незважаючи на досить жарку погоду, діти стійко трималися, від станії до станції перебігали, тримаючись команди. Приємно було спостерігати, що всі трималися кучки і ніхто не залишався насамоті,

У вихідний день багато городян вважають за краще усамітнитися від міської суєти.Парк «Олексанрія»- був був побудований графинею Олександрою Браницькою.Роботи почались у 1793 році, для проектування генерального плану був запрошений французький архітектор Мюффо. Одночасно з облаштуванням парку почалося будівництво резиденції «Аустерія», що була зруйнована в XX столітті.Маршрут (route) квесту для кожної команди був окремий і проходим по визначним архітектурним пам’яткам парку. Кожна команда отримала план-схему парка, де і зазначалися станції з завданнями. Отже, у школярів була чудова нагода на свіжому повітрі попрацювати в команді разом з новими товаришами, відчути себе одним цілим і рухатися до перемоги. Діти гучно викрикували свої девізи, шли, тримаючись за руки. Це об’єднувало команду.

Залишилися питання? Отримайте докладну інформацію.