Kids Travel Club in Poland summer 2017

Home / Щоденник / Kids Travel Club in Poland summer 2017

Немовірні шкільні канікули в Польщі Kids Travel Club summer 2017. Згадати точно є що!!!

Захоплююча та трансформуюча подорож “до Польщі без віз” Татри…

Величні гірські вершини, палюче серпневе сонце, яскраве синє небо й смарагдова зелень запашної трави… Природна краса захоплює, а живильне повітря очищене мільйонами сосен наповнює свіжістю та чистою радістю. Там серед гірських полонин,  у мальовничому гуральському селищі Stasikowka гостинній віллі Gorska Dolina ми провели незабутні літні дні.
Наш ранок зазвичай починався з йоги або танцювальної аеробіки, далі смачний сніданок зі справжнім гірським молоком) потім нас чекали веселі, інтерактивні та дуже живі заняття англійською.

Просто delicious обід, басейн, настільні ігри, теніс – заняття на будь-який смак.

Майже щодня ми розвивали артистичність театральними іграми, постановками, діти навіть спробували себе у ролі справжньої голлівудської команди і створили свої власні кіношедеври… АНГЛІЙСЬКОЮ!

Щодня ми пізнавали один одного та розкривали себе за допомогою психологічних ігор та освоювали практичні бізнес-навики на тренінгах.

Ми насолодилися фантастичними краєвидами озера Морське Око, перлини Польських Татр та природної спадщини ЮНЕСКО.
Прогулянки романтичними вулицями чарівного Кракова, вражали величчю старовинних соборів.

Ми відвідали один з найвідоміших і найстаріших курортів Європи – містечко Закопане.

Діти добряче повеселились беручи інтерв’ю англійською у туристів та місцевих жителів) Ми багато дізналися про місцеву історію та визначних постатей. Вже з перших хвилин знайомства ми знали, що будемо товаришами, але тільки вже вдома, прощаючись, ми зрозуміли, що стали справжньою дружньою родиною!

Ольга Чубук /викладач англійської мови студії «London Club» /

 
 
Перейти
Програми подорожей Kids Travel Club на шкільних канікулах
Програми на літніх, осінніх, зимових та весняних канікулах розробляються з врахуванням англомовних класів, факультативних екскурсій, активних розваг, якісного харчування та комфортного проживання дітей.